Оплата через Інтернет

Шановні Абоненти, нижче наведені доступні методи оплати за наші послуги:


Оплата банківською пластиковою картою

IPTVОплата банківською пластиковою картою через інтернет - дуже зручний спосіб оплати за послуги інтернет. Вам не потрібно йти в банк чи до терміналу. Вам не потрібно обмежуватися в часі. Адже оплату можна провести 24/7/365.


Оплата здійснюється шляхом безпечного електронного платежу через Персональний кабінет, або з Головної сторінки сайту натиснувши надпис ОПЛАТА ОНЛАЙН . Зарахування коштів на рахунок здійснюється протягом 5-10 хвилин.
Для здійснення платежу необхідно вказати ваш Особовий рахунок який можна побачити в Персональному кабінеті внести дані пластикової картки (номер картки, термін дії картки і тризначний CVV код).
Передача відомостей проводиться тільки на авторизаційний сервер банку по захищеному каналу з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. Інформація передається в зашифрованому вигляді і зберігається тільки на сервері платіжної системи.

Оплата онлайн за допомогою EasyPayOnline

Оплата за допомогою Приват24

IPTVДля оплати за допомогою інтернет-банкінгу Приват24 Вам необхідно перейти на офіційний сайт цього сервісу - privat24.ua та зробити дії які вказані в інструкції для оплати послуг через приват24.